PRINTcess collection


PRINTcess collection to kolekcja odzieży dla nietuzinkowych Kobiet. W wielkim skrócie to casual look wyróżniający się autorskimi printami.

ZOBACZ FILM Z POKAZU

 

PRINTcess collection to dzieło dwóch wyjątkowych kobiet Olgi i Izabeli.
Olga to właścicielka marki MUUkreacje.pl i zarazem Beauty Coach, który codziennie stara się udowodnić Kobietom, że są piękne niezależnie od wieku, rozmiaru, stanu posiadania i stanu ducha! Obecnie jej Atelier znajduje się w Tychach na ul. Hierowskiego 4D
Izabela ilustratorka, malarka i scenografka teatralna, właścicielka DoubleRoom.pl, DR to pracownia artystyczna wytwarzająca materiały do wystroju wnętrz oraz tkaniny odzieżowe z wykorzystaniem autorskich ilustracji, grafik, obrazów.
Oferta Double Room to wyraźne, atrakcyjne wzornictwo i najlepszej jakości produkty.

Ich pierwsze spotkanie nastąpiło tuż przed wernisażem tkaniny drukowanej Izabeli Wądołowskiej ’48 mb sztuki’ w tyskim MCK. Bardzo szybko znalazły wspólny język i równie szybko powstał pomysł na stworzenie wspólnej kolekcji mody opartej na projektach ubrań Olgi i tkaninach z printami Izabeli.

Pierwsze prototypowe ubrania kolekcji wzbudziły ogromne zainteresowanie, a dziewczyny utwierdziły w przekonaniu o sile i słuszności działania razem. Oczywista stała się potrzeba rozwinięcia tematu i kolekcji.
Intensywna praca w toku:)

my