O mnie


 

 

 

Nazywam się Olga Ślusarczyk pierwszy kontakt z modą miała już w 1993 roku kiedy to dostałam się do szkoły Elite Model LOOK,  gdzie stawiałam moje pierwsze kroki w modelingu, aż strach przyznać, że było to tak dawno temu.

Nie był to jednak szczyt moich marzeń, szybko dotarło do mnie, że wolę pokazy tworzyć, niż w nich uczestniczyć… i tak w 1999 roku zostałam choreografem pokazów mody. Macierzyństwo na kilka lat, odroczyło to co było nieuniknione i tak w 2005 roku, udało się. Mój pierwszy mały pokaz z udziałem Kobiet „nie modelek” zorganizowałam podczas cyklicznych spotkań dla kobiet, których byłam również głównym organizatorem. Spotkania te odbywały się co miesiąc na terenie całego Śląska, przez prawie trzy lata. Były dla mnie źródłem niesamowitej satysfakcji, ale również okazją do poznania potrzeb Kobiet nie tylko prowadzących własne biznesy ale i tych, które dopiero szukają pomysłu na siebie. Wiele z tych Kobiet, które poznałam w tamtych czasach, zostało moimi stałymi Klientkami.

notka prasowa

notka prasowa ” Odpocznij z nami po weekendzie”

Jako, że jestem niespokojnym duchem, zakochanym w marketingu, w tak zwanym międzyczasie szlifowałam swoje umiejętności również w innych branżach. Jednakże miłość do mody, oraz chęć pomagania Kobietom, nie tylko w dokonaniu wyboru między sukienką a spodniami, nie pozwalała mi osiągnąć pełnej satysfakcji z wykonywanych prac.

Przedziwnym zbiegiem okoliczności, jak i dzięki wielkiemu szczęściu, oraz przy udziale niejakiej Iwy w marcu 2014 roku, udało mi się spełnić kolejne marzenie czyli otwarcie butiku z modą niecodzienną o nazwie Atelier MUU&YOU w Tychach. Równo rok mieściliśmy się w Tychach w centrum miasta, jednakże jak wiele rzeczy w tym okresie i to uległo zmianie.

Przez ten czas, nabywałam wiedzę teoretyczną na różnego rodzaju szkoleniach, kursach … ale przede wszystkim w praktyce uczyłam się pracy z Kobietami, która stała się moją pasją.

Tu możesz zobaczyć film, ukazujący cały rok działalności Atelier MUU : FILM 

Obecnie moje kolekcje, oraz innych polskich producentów i projektantów znajdziecie w ShowRooMUU, który znajduje się w Tychach przy ul. Hierowskiego 4d.

Beauty coach to więcej niż znane Wam usługi stylistek.

Beauty coach to nie zawód … dla mnie to stan ducha. Bardzo dużą wagę przykładam do tego, aby zmiany wizerunku u Kobiety, potocznie zwana metamorfozą, miała ciąg dalszy … Biorąc udział w MUUKreacji oprócz widocznej zmiany zewnętrznej, postaram się abyś przeszła cudowną transformację wewnętrzną, związaną z myśleniem o sobie, akceptacją tego co jest „tu i teraz”, postaram się abyś zobaczyła w lustrze to, czego nie widziałaś już od dawna, a dzięki temu być może stworzysz plany na lepsze jutro.

Na każdym kroku próbuję udowodnić Kobietom, że bez względu na rozmiar, wiek, wagę czy status społeczny JESTEŚ PIĘKNA ! Jeżeli mi zaufasz, udowodnię to też Tobie 🙂

 

Zapraszam

Olga Ślusarczyk